"כדאי לכם להוריד אותי בתחנת האוטובוס, ולסיים את הסיפור הזה". כך על פי החשד איים תושב חדרה, 20, על שוטרים מתחנת חדרה בעת שאלה הובילו אותו למעצר לאחר שסירב להזדהות בפניהם.

האירוע התרחש ביום שישי שעבר, בסמוך לשעה 3:00 לפנות בוקר, כאשר ניידת מתחנת חדרה פגשה בחשוד, והשוטרים ביקשו ממנו להזדהות. לטענת המשטרה, החשוד סירב להציג תעודת זהות, והשוטרים הודיעו לו כי הוא מעוכב, והעלו אותו לניידת על מנת להובילו לתחנת המשטרה.

אולם, כך לטענת המשטרה, במהלך הנסיעה בניידת איים החשוד על השוטרים שכדאי להם להורידו בתחנת אוטובוס, ולסיים את הסיפור. בהמשך, נטען, החשוד לא המתין לתשובת השוטרים, וניסה לרדת מהניידת ללא אישור השוטרים. גם לאחר שהובא לתחנת המשטרה המשיך החשוד באלימות כלפי השוטרים, כאשר השליך כסא בתחנה.

כנגד החשוד נפתח תיק פלילי בגין ביצוע עבירות של איומים והפרעה לשוטר במילוי תפקידו. הוא הובא לבית משפט השלום בחדרה, שם סיכמו נציג התחנה רס"ב רמי יוספיאן ובא כוחו של החשוד עו"ד נזאר חדאד, על שחרורו של החשוד בתנאים מגבילים.

השופטת פנינה ארגמן קבעה כי החשוד ישהה במעצר בית מלא למשך ארבעה ימים. כמו כן נאסר עליו ליצור כל קשר עם המעורבים בתיק למשך 60 יום, במקביל לחתימה על ערבות עצמית וצד ג'.