מכירים את המשפט "גיל זה רק מספר"? ובכן, אלו הם דיירי רשת הדיור המוגן "בית בכפר" בכפר סבא שמוכיחים שאין מדובר בסתם קלישאה. הדיירים העלו מופע ראשון מסוגו בפארק כפר סבא במסגרתו הם רקדו את ריקוד ה"פלאש מוב" לצלילי השיר "I got a feeling" של להקת ה-"black eyed peas".


אבל אין זו הפעם הראשונה שדיירי "בית בכפר" זוכים לכותרות בעקבות פרוייקטים שהם מבצעים. בתחילת השנה הצטלמו דיירות הרשת בעירום ללוח שנה שהכנסותיו נתרמו לבית החולים "שניידר".

ה"פלאש מוב" הוא ריקוד המוני ולא שיגרתי. הרקדנים רוקדים בצורה משונה, מחבקים איש את רעהו, מנהלים קרבות כריות, צועקים ושרים. התופעה תופסת תאוצה בעולם, אך זו הפעם הראשונה שהתקיימה בישראל, הופעה מסודרת של גמלאים.

בריקוד השתתפו 200 דיירים מהרשת בגילאים 60 עד 80. עוד לפני המופע הם השתתפו במרתון חזרות מפרכות, במטרה לעשות את מה שנראה בלתי יאמן.

לאה בכר, בת 77, מספרת שהיא בילתה את רוב זמנה בחזרות ולמרות שהתנפחה לה הרגל מהמאמץ, היא נהנתה מאוד. "אני חושבת שזו התעמלות טובה ואני מרוצה מהאירוע שהולך להיות. זה מאוד נחמד", סיפרה.

למרות כאבי הרגליים, בכר מספרת שהיא כבר לא יכולה לחכות להשתתף במופע. "אני אוהבת לרקוד, כל החיים רקדתי, אני קלה בריקודים וגם במסיבות שאנחנו מקיימים אני תמיד רוקדת".