חלם זה כאן. עיריית חדרה מונעת מפקחי חנייה לרשום דוחות חנייה לניידות משטרה החונות בניגוד לדין בעיר. הפקחים לא יכולים לרשום דוחות לניידות המשטרה בשל מחסום טכני שמונע מהם לרשום במסופון שברשותם את האות מ' לפני מספר הניידת.

שוטרים רבים בעיר חדרה 'מצפצפים' על חוקי התנועה ומחנים את הניידות שלהם במקומות אסורים לחנייה, כגון במקביל למדרכה שאבניה צבועות באדום-לבן, או על מדרכות. התופעה בולטת במיוחד
סמוך לאזור בניין העירייה ובית משפט השלום בעיר.

תושב העיר, קובי הדרי, שיגר מכתב בנושא לראש עיריית חדרה, חיים אביטן, ודרש ממנו להפסיק את מדיניות האכיפה הסלקטיבית. "במסופונים אין אפשרות

"יש לבדוק את הנושא וכן להנחות ולהבהיר כי אכיפה סלקטיבית אסורה היא בתכלית האיסור וכי חובה לרשום דוחות".

"מרגיז אותי שניידות חונות על המדרכה מבלי מפריע, בעוד עלינו האזרחים אוכפים את החוק", אומר הדרי ל"ידיעות חדרה" ומוסיף: "השוטרים חונים איך שבא להם. למשטרה כנראה מותר הכל, גם לא לשמור על החוק".

החלטתי לא לשתוק ולדרוש מהעירייה לאכוף את החוק גם נגד לובשי המדים. זאת ממש חוצפה שהאזרח הקטן שחונה בניגוד לחוק מיד מקבל דו"ח ונכנס להוצאות כספיות גדולות, אבל כשמדובר בניידת משטרה פתאום החוק לא תקף.

"אזור בית משפט בחדרה הינו אחד מהאזורים העמוסים ביותר. פקחי החנייה של העירייה עובדים שם 'שעות נוספות', אבל לא יכולים לתת דוחות לניידות משטרה שחונות על המדרכה או בחנייה כפולה. זה אבסורד!".

מעיריית חדרה נמסר בתגובה: "הנושא ייבדק מול מנהל הרכב הממשלתי".