"אף פעם בחיים שלי לא ראיתי אישה בבגד ים ולכן רציתי לגעת בה", כך ניסה קטין בן 16 מהשטחים להסביר לחוקריו את מעשיו, לאחר שנעצר בסוף השבוע שעבר בחשד לניסיון אונס צעירה על חוף הים בחדרה.

המקרה אירע ביום שישי האחרון, בשעות הבוקר, בחוף הים קיט ושיט בחדרה, בסמוך לתחנת הכוח.
התוקף, תושב העיר ג'נין שבשטחי הרשות הפלסטינית, ששהה בישראל ללא היתר כדין, הגיע באותו יום לחוף הים. באותו זמן ישבה במקום תושבת קיסריה, 26, שכל רצונה היה ליהנות מהשמש, להשתזף ולעשות יוגה. אולם, כך עולה מחקירת תחנת חדרה, האישה שהייתה בבגד ים משכה את תשומת לבו של הקטין.

על פי החשד, הקטין התקרב אליה והתחיל להציק לה, והיא מצידה ניסתה להרחיקו. על פי המשטרה, היא חשה פחד לנוכח התנהגות הצעיר, ומיהרה אל רכבה, אולם הוא הפגין אלימות כלפיה, דחף אותה ואף ניסה לתופסה ולאנוס אותה. "הקטין ניסה להפשיט את המתלוננת בפלג גופה העליון והיא נאבקה עימו והצליחה לחמוק ממנו", טענו במשטרה. האישה נחבלה באורח קל והיא פונתה לקבלת טיפול רפואי.

לדברי מפקד תחנת חדרה סנ"צ בני הרנסט, לאחר שהצעירה עלתה לרכב, הקטין לקח אבן וזרק לעבר הרכב ושבר את שמשתו. "המתלוננת הצליחה להיאבק בחשוד ובאותו רגע, התקשרה וביקשה עזרה ממאבטחי תחנת הכוח שיבואו לחלץ אותה, והתקשרה גם לבעלה".

מאבטחי תחנת הכוח שהגיעו למקום הצליחו להשתלט על התוקף ולהזעיק את המשטרה. ניידת מתחנת חדרה הגיעה למקום ועצרה את החשוד לחקירה. בחקירתו הודה הקטין במיוחס לו והסביר את מעשיו בכך שבג'נין אין להם ים והוא מעולם לא ראה אישה בבגדי ים ו"רק רצה לגעת בה".

הסבריו לא שיכנעו את חוקרי המשטרה שפתחו נגדו תיק פלילי בגין חשד לניסיון אונס. "חקירת הקטין נמשכת ואנחנו מתכוונים להביא אותו לדין, עוד בתקופת מעצרו", אמר סנ"צ הרנסט.