הודעה טלפונית של ילדה קטנה למוקד 100 של המשטרה שדיווחה על ריב בין הוריה, הקפיצה את תחנת חדרה לבית המשפחה והביאה למעצרו של האב בחשד לתקיפת אשתו. שיחת הטלפון מפתיעה הגיעה ביום שני שעבר, בסמוך לשעה 22:30 בלילה, כשילדה קטנה דיווחה למוקד על ריב אלים בין הוריה וסיפרה כי אמה נמצאת בסכנה ובמצוקה.

שוטרים שהגיעו לבית המשפחה בחדרה, עצרו את הבעל, 31, בחשד לתקיפת אשתו. לטענת המשטרה,
האישה סיפרה על מקרה נוסף של אלימות שהופעלה כלפיה לפני כחמישה חודשים, שבו בעלה תקף אותה וגרם לה לחבלה באפה.

הבעל הובא לבית משפט השלום בחדרה עם בקשה להארכת מעצרו. בבקשה טען נציג התחנה רס"ב רמי יוספיאן, כי קיימות ראיות ממשיות הקושרות את החשוד לביצוע העבירה. לדבריו, מדובר באירוע אלימות במשפחה, אבל העובדה שהילדה הקטנה התקשרה, מעצים את חומרת המעשה.

בא כוחו של החשוד, עו"ד גדעון קוסטא מחה בפני בית המשפט על מעצרו של הבעל וטען, כי אי אפשר לבוא לבית המשפט עם אירוע שהוא בכלל לא עבירה ולבקש להאריך את מעצרו. "הילדה באמת התקשרה למשטרה והיא הייתה בלחץ והיא אמרה לשוטרים, כי ההורים שלה רבים. אף אחד לא אומר שהייתה עבירה, אף אחד לא טען שהייתה עבירה, הורים רבים זו לא עבירה, ועם כל הכבוד שהילדה נלחצה ואולי זה באמת היה מלחיץ, אי אפשר להאריך על סמך המעשה של הילדה את המעצר".

השופט אהוד קפלן ציין בהחלטתו, כי ספק רב אם האירוע הטרי עליו דיווחה הילדה מהווה בכלל עבירה, והאירוע האחר, זה שקרה לפני חמישה חודשים, אם אכן התרחש, מהווה עבירה, ולגביו קיים חשד סביר. השופט קפלן החליט לשחרר את החשוד למעצר בית מלא בבית אביו למשך ארבעה ימים, בנוסף לחתימה על התחייבות וערבות.