רכבי חתן-כלה חוסמים את המעבר | צילום: באדיבות תושבים

יום החתונה הינו אירוע משמח עבור הזוג ובני משפחתם, אך עבור תושבי רחוב הנשיא בחדרה, שנאלצים להתמודד מדי יום עם לימוזינות השמחה שחונות באופן בעייתי על המדרכה וחוסמות חניות, מדובר במטרד שדורש טיפול.

תושבי הרחוב מלינים על חסימה תדירה של הכניסות לחניות ע"י רכבי החוגגים, מה שגורם לתושבים וספקים שלא מוצאים לחנות על מדרכות ובמקומות אסורים. לדברי השכנים באופן קבוע עליהם לאתר את בעלי הרכבים החוסמים כדי להיכנס ולצאת מחניית ביתם.

"רחוב הנשיא הוא רחוב שיש בו הרבה תנועה, ספקים מגיעים לפרוק ציוד וסחורה, תושבים שלא מוצאים חניה ברחוב,חונים על המדרכות או חוסמים חניות בניינים  לאורך כל הרחוב", מספר תושב הרחוב ומסביר את גודל הבעיה: "יש כאן חנות שחתנים רבים מגיעים אליה כדי להתכונן לחתונתם, אז כמעט תמיד יש ג'יפ או לימוזינה של חתן שחוסמת את החנייה. כל פעם צריך לבקש שיזיזו ומעבר לאי הנעימות נוצרת סכנה ממשית של מכוניות חונות על המדרכה או חוסמות חנייה".

התושב מסביר שלעיתים קרובות נאלצים השכנים לצאת ברוורס ולתמרן כדי לצאת מהחניה הישר אל הרחוב הראשי בשל החסימה, "הבן שלי  כמעט נדרס לא אחת על ידי מכונית של חתן", הוא מדגיש.

תושב אחר מספר גם הוא על הבעיה הקשה שנוצרה ומוסיף: "אפילו  הסוחרים ובעלי העסקים חונים לעיתים על המדרכה בהיעדר מקום. יש פה הפקרות תעבורתית, ואין פוצה פה".

מעיריית חדרה נמסר: 

"אכיפת עבירות תנועה מתבצעת על ידי משטרת ישראל, והיא הכתובת לנושאים מהסוג הנ"ל. גם במקרה זה טוב יעשו התושבים אם ידווחו בזמן אמת למוקד העירוני ו לווטסאפ העירוני".