לפני עשור פתחו שניר ומאיר אהרון מספרה בחדרה ומאז הם הפכו למעצבי שיער (או כמו שהם אוהבים לומר 'ברברים') מובילים בישראל שסיפרו ומספרים את צרכני המספרות הגדולים ביותר בישראל - הכדורגלנים.

מאיר עם מואנס דאבור וחברים | צילום: פרטי

לפני כשנה וחצי הם החליטו לפתוח את הסניף התל אביבי בדיזינגוף פינת נורדאו שגם הוא הפך להיות אבן שואבת לכל חובבי הסטייל והשיק המשעיר: "תמיד אמרו לנו  אתם כל כך מתגאים במקצועיות  שלכם, אם  אתם כאלה מלכים למה אתם לא פותחים בתל אביב?", סיפר שניר שזה עתה שב מפורטוגל שם עיצב את תספורותיהם  של שחקני  קבוצת הכדורגל של סביליה, "אמרתי לעצמי וואלה נכון ועם המחשבה הזו  קפצנו לגוב האריות - לצפון דיזינגוף. שילמנו שכירות  מטורפת  כשכל מה שהיה לנו בהתחלה זה לקוח  אחד. אבל  היינו בטוחים שנצליח לא היתה שאלה בכלל. עבדנו קשה 17 שעות ביום  כדי שזה יקרה". 

מאיר עם לוקה יוביץ שחקן ריאל מדריד | צילום: פרטי

אחרי כחצי שנת עבודה  קשה התחילו האחים אהרון לעשות חיל גם בעיר הגדולה: "התחילו להגיע אלינו כל מיני  סלבריטאים ובמיוחד מעולם הכדורגל, ככה  שדי מהר כבר היו לנו שבעה ספרים ב'ברבריה'", אומר שניר, " אמנם אנחנו מתמקדים בגברים אבל בכל סניף יש לנו גם ספר נשים". 

כיום  נחשבים שניר ומאיר לברברים  הפייבוריטים של  הכדורגל הישראלי, כשהם  מספרים  את  שחקני נבחרת ישראל, שחקני מכבי תל אביב והפועל תל אביב , בית"ר  ירושלים ועוד שלל שחקנים מליגת העל: " מי שהתחיל את כל הסיפור הזה עם עולם הכדורגל היה טאלב טוואטחה שהיה שחקן של מכבי חיפה", אומרת אחת מבנות המשפחה שעובדת  עם האחים, "הוא היה אז שחקן במכבי חיפה והסתפר אצל מאיר. אח"כ כשעבר לשחק בפרנקפורט הוא לא ויתר על מאיר והטיס אותו אליו לתספורות. כך החל מאיר לספר גם את השחקנים שם, ומכיוון שטאווטחה שחקן גם בנבחרת ישראל, התגלגלו העניינים כך שהחל לספר גם את שחקני הנבחרת ומכבי תל אביב. מאיר טס לספר הרבה שחקנים בחו"ל וכמעט כל שבוע טס לספר את הקבוצה של סביליה". 

עם שחקני מכבי תל אביב. צילום: פרטי

חלוקת העבודה עובדת כך: את הסניף החדרתי מנהל נאור, אחיהם הגדול של שניר ומאיר, כששניר נמצא עימו בחדרה אחת לשבוע ויתרת הזמן בסניף התל אביבי. מאיר, הטאלנט השני,  מצוי כל הזמן בסניף התל אביבי: "אני  רואה את השם של הסיפור שלנו כסיפור של   'מג'אסר לברצלונה'", אומר שניר, "הכול התחיל  בטאווטחה  והחלום שלנו  להגיע  גם לברצלונה. חלום שאני מאמין  שנגשים". 

יחד עם מאור בוזגלו

צילום: פרטי