רכבת חדרה (צילום: איתמר רותם)

מתי מגיע האוטובוס? תושבים בגבעת אולגה מתלוננים על היעדר סנכרון בין קווי האוטובוס המגיעים לרכבת לבין זמן יציאת הרכבות מהתחנה.

מדובר בקו 18 שהינו ייעודי לתחנת הרכבת ולטענת התושבים שנוסעים מאולגה לרכבת , על פי רוב, מגיע האוטובוס לתחנת הרכבת בזמן שהרכבת נמצאת כבר בתחנה או עוזבת אותה. מכיוון שזה המצב, נאלצים הנוסעים להמתין לרכבת הבאה תוך בזבוז זמן מיותר .

לאחרונה החלה מופצת ברשתות החברתיות עצומה בנדון שבמהותה בקשה לשינוי מועדי הנסיעה של הקו ככה שיתאימו לזמני יציאת הרכבות: "מבחינת ניהול לוחות הזמנים שלי והנסיעות לעבודה, לפעמים באורח נס אם הרכבת מאחרת, אני מספיקה לרדת מהאוטובוס ולתפוס את הרכבת בדקה ה90", מספרת תושבת אולגה העובדת בתל אביב. "ברוב המקרים אני מגיעה דקה שתיים אחרי שהרכבת כבר עברה בתחנה ונותר לי רק להמתין המתנה מתסכלת לרכבת הבאה".

מהנהלת אגד חדרה נמסר בתגובה: "בימים אלו אנו עובדים על תוכנית קווי הזנה לרכבת מכול השכונות בעיר, שתדירותם צפויה להיות גבוהה יותר ותתפרס על פני כל היום. התוכנית החדשה עתידה לצאת לדרך בחודשים הקרובים. גם כעת, קווי ההזנה מסונכרנים עם מועדי יציאת הרכבות, וטענות נקודתיות של התושבים ייבדקו לגופן".