המשטרה עצרה גבר בן 36 מחדרה בחשד שהיה מעורב בקטטה בבית הפנקייק בבית ינאי אמש (מוצ"ש). מדובר בקטטה שהחלה בכניסה למסעדה שהייתה מלאה עד אפס מקום לאחר, שלפי העדויות, אחד מהחשודים החל לתקוף את המארחת ואף הכה אותה באגרוף. 
     
הקטטה האלימה בבית הפנקייק . צילום: מתוך סרטוני האבטחה

מוקדם יותר סיפרה לאולפן ynet ג'ני אברמוביץ', מלצרית במקום, על השתלשלות האירועים שהובילו לתגרה: "הלקוח זרק כיסאות והתחיל להרביץ לכולם, זה היה ממש מפחיד".

"המסעדה הייתה מלאה והיה תור בכניסה", הוסיפה אברמוביץ' ל-ynet. "הלקוח שתקף אותנו היה עם אמא שלו ואשתו, הוא התיישב על שולחן מלוכלך. ניגשתי להגיד לו שיש תור ושיירשם אצל המארחת, והוא הלך למארחת והתחיל לדבר לא יפה. המלצרית ניסתה להגן עליה וזה התגלגל לזה שהוא הכה אותה בפניה עם אגרוף.  

"הגיעה אחראית המשמרת, הוא התחיל לקלל אותה ולרדוף אחריה. הגיע אחראי משמרת אחר והתחילה הקטטה, הוא התחיל לזרוק כיסאות ואת כל מה שהוא ראה באותו הרגע, וישר הזמנתי משטרה. זה היה מאוד מלחיץ. כל העובדים יצאו לעצור אותו אבל הוא התחיל להרביץ לכולם וזה גרם לקטטה. הוא היה נראה ממש מפחיד, לא יכולנו לעצור אותו, הוא לא ראה בעיניים, הוא כאילו איבד את זה. לא יודעת אם הוא היה שיכור או משהו אחר".