אורי שמחוני. צילום: אלעד גרשגורן

למה חדרה?

"נולדתי בחיפה, אבל מגיל ילדות אני בחדרה, וכיום אני גר שם עם המשפחה שלי, אשתי והילדים. כיף לנו מאוד לגור בעיר, שלדעתי השתפרה פלאים בשנים האחרונות. אנחנו גרים בבית אליעזר, שזה כמו הכפר של חדרה, עם אווירה נעימה ומקום טוב לגדל בו ילדים".

דבר יוצא דופן שקרה לך?

"בעסק שלי למיזוג האוויר, שנקרא 'אורון קור', אני גם מתקין, גם מוכר וגם מתכנן שירותי מיזוג אוויר לבית ולעסק. לפני כמה שנים הגעתי לגן ילדים עירוני, שבו הגננת טענה שהמזגן לא עובד. בדקתי ובאמת המזגן לא עבד שם. כשעליתי לגג המבנה, גיליתי שבכלל אין שם המנוע של המזגן, כלומר, גנבו את היחידה החיצונית, והסיבה שהמזגן לא עבד הייתה כי המנוע שלו בכלל לא היה שם".

מה הכי גרוע כאן?

"תמיד אפשר לשפר דברים. הייתי רוצה לראות עוד מקומות חניה בעיר. זה ממש חסר, לדעתי, וכמובן גם מגרש כדורגל בעיר שאני יודע שהוא בתכנון, אבל יעברו עוד כמה שנים עד שיהיה מוכן בפועל".

מה חדרתי בעיניך?

"ים, שמש, אנשים טובים וחמים ושמחת חיים. אני חושב שלאנשים בחדרה יש יותר שמחת חיים מלאנשים שגרים במקומות אחרים". 

עם מי היית רוצה לשבת לדרינק?

"עם אייל גולן. אני אוהב לשמוע שירים שלו, הייתי בכמה הופעות ובאופן אישי אני חושב שעושים לו עוול. הייתי רוצה לשמוע ממנו איך הוא מתמודד עם כל הדברים שממציאים עליו, והיה מעניין אותי לשבת אתו לכוס בירה".

מה המקום האהוב עליך בעיר?

"יער חדרה. זה אחלה מקום ללכת אליו, לנוח וליהנות. אין לי שם מקום ספציפי, כל עץ שתבחר אני אשמח לנוח לידו, לשבת עם הילדים והאישה, לפרוס שמיכה ולעשות פיקניק".