אילנית אריה, תושבת חדרה ופעילה חברתית, מבקשת את עזרת הציבור באיתור אלמוני טוב לב, שמצא את כרטיס האשראי שלה והניח אותו על ידית מכוניתה - וזאת על מנת להודות לו.

בפוסט מרגש שכתבה אריה הבוקר, סיפרה כי אמש נסעה לצפות בהצגה במושב אליכין הסמוך לחדרה. היא כלל לא הבחינה שכרטיס האשראי שלה חסר.

אילנית אריה. צילום: פרטי

"כשהגעתי לאליכין החניתי את רכבי באחת מהחניות שבכורכר", סיפרה, "וכשחזרתי לרכב בתום ההצגה גיליתי את כרטיס האשראי שלי מונח אחר כבוד על ידית דלת המכונית. הייתי בשוק, בהלם וצמרמורת. כנראה שהכרטיס נפל לי בסמוך לרכב.

"בעיקר הייתי מצומררת מהעובדה שהעולם שלנו עדיין מלא באנשים טובים. אינני יודעת מי אותו מלאך שהניח את הכרטיס על הידית, אבל אני רוצה לומר לו תודה ענקית על מצווה חשובה מאין כמותה של השבת אבידה וכן על המקוריות בהנחת הכרטיס".

אריה אף קראה לגולשים לשתף את הפוסט שלה בכדי להגדיל את הסיכויים להגיע למוצא הישר ולהודות לו: "מדובר בכרטיס בינלאומי חדש שהוצאתי רק בשבוע שעבר ואמור לשרת אותי בחו"ל", סיפרה, "ככה שאין סיכוי שהייתי מגלה שהלך לי לאיבוד בכלל. יתכן שהייתי מגלה רק בדקה ה-90 בהכנות לנסיעה, אחרי שהייתי אורזת ואז זה כבר היה מאוחר מידי.

"אני עדיין נרגשת מהמחווה, מטוב הלב, ומודה כל כך לאדם האלמוני שעשה את המצווה והחסד הזה. מקווה למצוא אותו בעזרת הציבור ולהודות לו מקרב לב". ניתן ליצור איתה קשר דרך עמוד הפייסבוק שלה.