מריבות- אף פעם אי אפשר באמת לדעת מה הולך בין בני זוג. גם אם אחד מהם התעצבן או נפגע מהשני, לנקוט עמדה ממש אבל ממש לא בא בחשבון. בסופו של דבר הזוג האוהב יחזור זה לזרועות זו ואתם תישארו ה"בד פיפל". אין בעיה שתהיו לאוזן קשבת, אבל עדיף שתמנעו מלתת טיפים או לדרבן להחלטות דרמטיות.


חתונה והתעברות- אל תציקו לאנשים לגבי חתונה, בטח אם הם רווקים (עם מי הם יתחתנו, עם מי? עם עצמם?) ובטח שלא להציק לזוגות נשואים, או שנמצאים יחד מספיק זמן לטעמכם בכל הנוגע להבאת ילדים לעולם. באמת, זה לא עניינכם ולכו תדעו, אולי הם מנסים ולא מצליחים? אולי הם לא בשלים? אולי יש להם תכניות משל עצמם?

ילדים- כן תגדלו אותם ככה, אל תחנכו אותם ככה, שיאכלו את זה שלא ישתו את זה, שילכו לישון בשעה X שיצאו עד שעה Y... הכל טוב אבל יש להם כבר זוג הורים, ואין צורך שתתערבו בחינוך של הילדים שלא שלכם. תודה, ועד ההורים.

אותנטיות- מי שם אתכם לשומרי הסף של הנורמטיביות והפך אתכם לכאלה שמרשים לעצמם להעביר ביקורת על כל אדם והאופן שבו הוא בוחר להתלבש, להתנהג ולדבר? תנו לאנשים להיות עצמם וגם אם בעיניכם הם טועים לגבי משהו, תזכרו- גם אם הם טועים, הטעות שלהם ולא שלכם.


רשתות חברתיות- נכון, כמעט כולם מחצינים היום את חייהם המאושרים החוצה, אל הרשתות החברתיות, אבל יש כאלה שמעדיפים לשמור את החלק האינטימי שבחייהם- באינטימיות ולא לשחרר תמונות לפייסבוק יומיים אחרי שהם התחילו לצאת, או בשלב מאוחר יותר- תמונות מחדר המיטות, מהבילוי, מהחתונה או של הילדים שיבואו. כן, גם אם הם מחצינים כל דבר אחר. זה העניין שלהם מה לפרסם ומה לא.