אתה יכול לפתוח לי? עזבו את הקונוטציה המינית רגע. כשאנחנו לא מצליחות לפתוח צנצנת/ בקבוק מים/ את הרוכסן של השמלה או כל דבר אחר, זה יותר מלגיטימי, לפנות לבקשת עזרה מהמין החזק פיזית. תחשבו אם זה היה להפך. "את יכולה לפתוח לי את הבקבוק?"
אתה יכול לפתוח לי? צילום: pexels
יכולה לכוון אותי? עם עידן ה"ווייז" מתברר שגברים רבים משנים או מגדירים את הקול באפליקציה לקול גברי שיורה להם כיצד לנסוע, שכן קשה לרובם מנטלית לתת לאישה, או לצורך העניין לקול נשי להורות להם כיצד לנסוע. חוץ מזה, ליותר מידי גברים נדמה שכל אישה צריכה עזרה בחנייה, במיוחד ברוורס. משעתן פעם גבר מבקש מכן לבדוק אם הוא חונה מספיק קרוב למדרכה או מבקש עזרה? איפשהו הגבריות שלהם נמדדת פחות על הכביש- ויותר בחניונים, או לפחות ככה נדמה להם.

זה כחול פטרול או נייבי? מבחינת הגברים כחול זה כחול וירוק זה ירוק. לא ממש מעניינים אותם הגוונים ושמותיהם. אם הם מבינים בצבעים יותר ממך תבדקי אם הם מתעסקים בתחום עיצוב כלשהו, גדלו בבית עם שש אחיות או פשוט נמשכים למינם.

השמנתי? גברים לרוב לא יחפשו אישור חברתי או נשי לכרס שהם טיפחו ובטח לא יקנו או לא יקנו ג'ינס אם הוא עושה או לא עושה להם תחת גדול. במידה והם כן שואלים- תעני בכנות מעודנת, דרבני אותו ללכת לשחק פעם בשבוע כדורגל עם החבר'ה או שתרשמי את שניכם לחדר הכושר ביחד.
pexels
כואב לי הראש-
רוב הגברים לא יתרצו כאבי ראש כי לא מתחשק להם לעשות סקס. זה יהיה סופר- לא – גברי מצדם לא לרצות לעשות סקס למרות שכולנו יודעות שלרוב לנו הנשים הליבידו עובד הרבה יותר מאשר אצלם. אצלם אגב, המשפט יהיה "אני עייף" או משהו בסגנון. אבל כאבי ראש? זה סופר- נשי.