את שנת 2017, סיכמה טיפת חלב של כללית בחריש עם 360 מטופלים ומאז ועד היום גדל מספר התינוקות והפעוטות ל- 464. לאור הגידול במספר התינוקות והפעוטות נפתח שירות חדש, תחת השם "טיפה חדשה".

יוליה מן, אחות טיפת חלב של כללית בעיר חריש מספרת: "החל מחודש יולי אנו פותחים שירות חדש בטיפת החלב שלנו בחריש. האחיות יקבלו ילודים חדשים ללא תור, לביקור ראשון לאחר הלידה, בו נוכל לשקול את התינוקות ולקיים הדרכה ראשונית להורים, תוך כדיהכירות שלהם עם הצוות. לשירות הזה אנו קוראים "טיפה חדשה" והוא יתקיים בכל יום שני בשעה 11:30 וללא צורך בתאום מראש. דרך המפגש הזה נוכל להכיר את התינוקות הקטנים של העיר ולהיות שם בשביל ההורים. אני גם בטוחה שבשעה הזו ישמחו ההורים והאימהות שבתחילת חופשת הלידה שלהן, להכיר זו את זו וליצור קשרים חדשים בקהילה של חריש."

האחות רקפת גנות, יחד עם נעמי פפר אחות טיפת חלב עם התינוק שרק נולד לה לפני כחודש ושמו  - נתן יוסף פפר. צילום: דוברות - מחוז שרון שומרון של כללית

עוד מוסיפה יוליה: "אנחנו פה,עם טיפת חלב של כללית כבר קרוב ל 4 שנים. עם הזמן ובעיקר בשנה האחרונה גדלה העיר וגדל גם מספר התושבים. המחצית הראשונה של 2018 מסמנת לנו  שיש יותר ויותר משפחות צעירות בעיר ועל כך מעיד הגידול במספר התינוקות והפעוטות בטיפת חלב של כללית. יש לנו את הזכות ללוות את התושבים הקטנטנים של חריש יחד עם ההורים הצעירים ואנו שמחות לעמוד לרשותם בטיפת החלב שלנו. טיפת חלב של כללית בחריש מספקת את כל השירותים החשובים ביותר לנשים הרות, תינוקות קטנים ופעוטות. השירותים כוללים ליווי התפתחותי, בדיקת רופא, מעקב גדילה, מתן חיסונים ומרפאתמידעגנטיוקדםהריון, המתבצעת על ידיאחותייעודיתשעברההכשרהבתחום.

רקפת גנות אחות טיפת חלב חריש מספרת: "לאחרונה הצטרף אלינו עוד תינוק אחד מתוק, ששמו נתן יוסף פפר, והוא לא רק תושב חריש, אלה גם בנה של אחות טיפת החלב שלנו נעמי פפר. רק לפני כמה ימים קיבלנו אותו למעקב של גיל חודש והמשכנו בשגרת החיסונים. אין ספק שזה כיף גדול לתת שירות לאחת האחיות המסורות והאהובות בעיר."