מחזור בית הספר לסיעוד | צילום: הלל יפה

      

תגידו שלום ובהצלחה ל-1,413 סטודנטית וסטודנטיות לסיעוד שהתחילו את שנת הלימודים האקדמית בבית הספר לסיעוד של המרכז הרפואי הלל יפה. לפי נתוני המעבר של תלמידי בית הספר בשנים האחרונות  - מי שילמד, צפוי גם לעבור בהצלחה את מבחני ההסמכה.

שנת הלימודים האקדמית 2017/18 החלה השבוע בבית הספר האקדמי לסיעוד של המרכז הרפואי הלל יפה עם מספר שיא של תלמידים ותלמידות – 1,413, מתוכם 636 סטודנטים תלמידי תוכנית הסמכה לאחים ואחיות אקדמאים במסלול אקדמי והסבת אקדמאים.

ד"ר מירב בן נתן, מנהלת בית הספר, שמצעידה אותו מזה מספר שנים להצלחה שלה הוא זוכה מציינת, כי בשנת 2010 עמד מספר הסטודנטים על כ-210 בלבד: "בשנים שחלפו, נפתחו עוד ועוד קורסים, הכשרות לאחים ואחיות, הרחבנו כיתות, גייסנו צוות מרצים נוסף לצוות המשובח הקיים, ואנחנו נמצאים בשביל התלמידים שלנו 24/7".

בית הספר, כאמור, מציג כבר ארבע שנים ברציפות 100 אחוזי הצלחה בבחינות ההסמכה. השנה ישנה אף הרחבה נוספת – נפתח קורס הסבת אקדמאים, הנחשב לגדול ביותר בארץ מבחינת כמות התלמידים - 105 סטודנטים וסטודנטיות. לראשונה, פתח בית הספר גם  שני קורסים על-בסיסיים: טיפול גריאטרי מוגבר והדרכה קלינית.

"צוות משקיען עם הרבה ידע וסבלנות, זה הסוד הגלוי שלנו", מתגאה ד"ר בן נתן.