מזג אוויר סוער וגשום בחדרה והסביבה: משעות הבוקר (14.1) יורדים מעל העיר ממטרים רבים מלווים בקור וברוחות.

אחר הצהריים התרחשה תאונת דרכים סמוך לגשר נחל חדרה. פקקים ארוכים השתרכו במקום, משטרה, מד"א וכיבוי אש הוזעקו לאיזור. מהמקום דווח על נפגע אחד קל בלבד שנזקק לחילוץ מרכבו.

ובלב חדרה, רחוב הנשיא בעיר הוצף הבוקר ורכבים שנסעו בו התקשו להמשיך בנסיעתן. הדבר יצר פקקים במקום. זוהי אינה הפעם הראשונה שהדבר קורה, והרחוב מתקשה לעמוד בעומסי מים במזג אוויר גשום במיוחד כמו היום.

ההצפות ברחוב הנשיא בחדרה | צילום: חופי ברנס

ובתוך כך, שוטרי מחוז חוף פועלים בכוחות מתוגברים, בשת"פ מקצועי עם גופי החירום הצלה, לרבות כב"ה, מד"א וכוחות כוננות משולבים עם פקחי הרשויות המקומיות, על מנת לתת לציבור משתמשי הדרך את הסיוע והמידע העדכני הדרוש לו, בכדי להגיע אל מחוז חפצו בבטחה.

החל משעות הבוקר, הזרימו שוטרי מחוז חוף את התנועה במספר צירים בשל עומסי התנועה עקב ההצפות.

קראו גם >> גשם משמיים: סוף השבוע הזכיר לתושבי חדרה כי התשתיות בעיר בעייתיות (וידאו)

צילום וידאו: חופי ברנס

כאמור, לצד הפעילות המבצעית בשטח, אנו נמשיך ונעדכן את ציבור הנהגים בדבר השינויים העתיים בהסדרי התנועה אגב ההצפות ועומסי התנועה, תוך העברת מידע זמין ועדכני ביותר באמצעות התקשורת, מערך הדיגיטל של המשטרה, מוקד 100 ומוקד 110, שהנו מוקד המידע הארצי של משטרת ישראל, הן בחירום והן בשגרה.

במשטרה ממליצים לציבור להיות קשובים, להתעדכן טרם היציאה לדרך ולהישמע להנחיות השוטרים, הפרוסים לאורך הצירים. בנוסף, אנו קוראים לציבור הנהגים להתאים את הנסיעה לתנאי הדרך, להימנע מנסיעה בכבישים בהם יש הצפה, לשמור מרחק ולהאט את מהירות הנסיעה במזג האוויר הסוער.

ההצפות ברחוב הנשיא בחדרה | צילום: חופי ברנס