רק לפני כחודש נפתח לראשונה סניף גדול של רשת המזון יוחננוף במתחם מול החוף וילג', אלפי חדרתיים החלו לפקוד את הסניף בכל יום ויחד עם זאת, החלו להגיע תלונות ראשונות של לקוחות במיוחד בתחום אי התאמה במחיר המוצרים הרבים שעל המדף לבין המחיר בפועל בקופות. 

מבדיקה שנעשה על ידי כתב מיינט חדרה, אכן יש אמת בטענות. לפוסט שהעלתה בנושא יעל, תושבת חדרה, היו עשרות תגובות שהסכימו איתה ואף הוסיפו עוד תלונות, גם בנוגע ליחס מאחראית הקופות.

יוחננוף בחדרה | צילום: איתמר רותם

יעל כתבה: "חברים שימו לב ענק. בסניף יוחננוף, מחירים שרשומים על המוצרים לא תואמים את המחירים במחשב".

שיראל הגיבה: "...השארתי שם עגלה של 700 שקל והלכתי... היו מוצרים שמה שרשום על המוצר לא תואם למחיר שמופיע במחשב. קראו לאחראית קו קופות והיא אמרה לסגן שאני החלפתי את המחירים ...עשו לי בושות מול לקוחות, מדובר בקנייה של 700 שקל ולא אכפת לי ההפרש של ה30 שקל, זה פשוט העיקרון".

לינוי רשמה: " קטע שקרה לנו את זה גם בכמה מוצרים ובקושי התייחסו אלינו בקופה הראשית עד שהרמתי טיפה את הקול כי הייתי עם תינוקת ויש גבול כמה אפשר להמתין".

מורן הוסיפה: "סופר מצויין, נקי, יפה, הכל טוב ...אבל היא צודקת. קניה שלישית שלי ויש הפרשי מחירים רק שימו לב, זה לא חלילה עלילה".

אורית טענה: "היה צפוי...תמיד בהתחלה המחירים נמוכים וכל הלקוחות מתלהבים מהסניף החדש, אחר כך כבר הכל משתנה.. וזה הופך להיות כמו כל סניף אחר".

אסנת סיכמה: "לפי חוק הצרכנות - אסור לגבות על מוצר מכפי המחיר הרשום על המוצר. כך שאם קנית מוצר שרשום עליו מחיר מסויים ובקופה זה עובר ביותר - חובה לגבות ממך רק את המחיר שכתוב על המוצר".

פנינו לרשת יוחננוף לקבל תגובה ומהרשת נמסר:

"רשת יוחננוף שמחה להגיע לעיר חדרה ולפתוח בה את הסניף ה25 של הרשת. הסניף הוא הגדול ביותר מבין סניפי הרשת, משתרע על כ- 8000 מ"ר ומציע לתושבי חדרה והסביבה שלל מחלקות מגוונות, טריות ועשירות שבהן מבחר ענק של מוצרים במחירים זולים ביותר.

הרשת קיבלה את הפניה המתוארת בפוסט המתואר בכתבה, הנושא נבדק לעומק וטופל ברמה האישית לשביעות רצון הלקוחה. במקביל, הרשת חידדה את הנהלים הרלוונטיים ונתנה הנחיות על מנת למנוע הישנות מקרים דומים. אנו קשובים לכל לקוחות הרשת בעמוד הפייסבוק הרשמי 'יוחננוף סופרשוק לכולם'. אנו מזמינים  את כל הציבור ליהנות מחוויית קניה, שרות ומחיר ללא תחרות בסניפינו החדש".