ההודעה על התושב ברשת החברתית | צילום מסך

חג הפסח מתקרב, ולא עבור כולם יהיה זה חג שמח. עמותות הסיוע עובדות בשבועות שלפני החג שעות נוספות על מנת להצליח ולסייע וכמה שיותר אנשים ומשפחות שידם אינה משגת.

אבל לא רק משפחות נזקקות לסיוע, אלא גם אנשים בודדים. תושבת חדרה נורית, העלתה השבוע הודעה ברשתות החברתיות בה היא קוראת לתושבים לסייע לאדם המתגורר במחסן באחת השכונות בעיר.

"לאדם מבוגר מאד ערירי שגר במחסן בחדרה צריך בבקשה סל מזון כשר לפסח", כתבה והוסיפה: "בנוסף צריך פח צבע לבן אקריל קטן, חומרי ניקיון, וילון עם מוטות, שטיח אם יש קטן, מחסן כתר לשים תכולה שאינו צריך ושומר, כדי לפנות ומיטת יחיד ראויה".

קראו גם >> מפעל של איש אחד מאכיל 150 נפשות מחדרה והסביבה- נקלע לסכנת סגירה

התושבת מספרת כי במהלך השנה היא דואגת לו למזון מבושל בכל שבוע. עוד היא מציינת כי "בפסח, אולמות שתורמים סגורים ולכן אין מאיפה להביא".

מוריה: "טישטשתי את התמונות מהמקום כדי שהמחסן לא יילקח ממנו, כי הוא לא ראוי כמחסן למגורים. איני רוצה להזיק לו רק לעזור. הוא צלול בנפשו וגופו וחי בעוני מחריד.

"הוא גם ביקש ממני דגל ישראל למי שיש", חותמת נורית. "הנייד שלי 0559235257 ".

כידוע, בחדרה יש הרבה אנשים ומשפחות נתמכות אשר זקוקות לסיוע במהלך כל השנה, אדרבא בתקופת החגים. בעיר, בנוסף למחלקת הרווחה, פועלות עמותות שונות ואף אנשים פרטיים, אשר שמו להם למטרה לסייע לאותם מעוטי יכולת. ההערכה היא כי בחדרה ישנן מאות משפחות אשר נתמכות במזון וציוד במהלך השנה.