עיריית חדרה פרסמה מכרז לתפקיד ראש מינהל חברה וקהילה, שיהיה במעמד סמנכ"ל בעירייה.

במסגרת התפקיד ינהל הסמנכ"ל החדש את כלל תחומי החינוך, הרווחה, התרבות, הספורט והקהילה בעיר חדרה. בין היתר יתכלל את אגף החינוך, פעילותו וכל שלוחותיו ומתקניו בעיר, את אגף הרווחה על כל פעילותו, תוכניותיו והמבנים והמתקנים המשרתים את התושבים. בנוסף יתכלל את כלל המרכזים הקהילתיים הפזורים בשכונות ואת פעילותם בעיר, את כל נושאי, מבני וסוגי הפעילות התרבותית והפנאי ואת כל פעילות ומתקני הספורט הקיימים בעיר.

הפנינג למען הקהילה | צילום: דוברות עיריית ראשל"צ

לסמנכ"ל חברה וקהילה צפויות סמכויות רבות, ביניהן גיבוש והוצאה לפועל של תוכנית הפעילות החברתית, חינוכית, קהילתית של עיריית חדרה, בתחומי החינוך, הרווחה, התרבות, הספורט והקהילה; קידום ושיפור קשרי הגומלין והאינטגרציה בין הגופים והיחידות השונות הפועלות במינהל, מיצוי משאבים ושיתופי פעולה פורים ויעילים.

כמו כן הוא יהיה אחראי על כלל התוכניות האינטגרטיביות הפועלות בעיר במסגרת תחומי הפעילות של המינהל, כולל התוכנית הלאומית לילדים בסיכון (תוכנית 360), תוכנית עיר ללא אלימות ותוכניות משותפות נוספות שיש לגופים והיחידות השונות.

באחריותו יהיו גם ניהול כוח האדם במינהל  בהתאם לתקינה העירונית המאושרת; ניהול תקציבי של הגופים והיחידות במינהל בהתאם למסגרת תקציבית עירונית מאושרת; ניהול לוגיסטי, אחזקת נכסים ובינוי חדש בדגש על בטיחות ונגישות, וכן אחזקה ותפעול של כלל הנכסים והמתקנים השייכים למינהל ובינוי מוסדות חינוך, רווחה, תרבות וספורט בעיר בהתאם לצורכי העיר.

במסגרת תרבות הפנאי יהיה אחראי על הספורט בחדרה, קידום תרבות הספורט ההישגי והייצוגי ועל כלל גופי הספורט הקיימים ופועלים בעיר, ואחראי על האירועים העירוניים בעיר.

מהמועמדים לתפקיד החדש נדרש תואר אקדמאי, ניסיון מקצועי מוכח של 8 שנים לפחות בתחום, או באחד התחומים כפי שמופיע בתיאור התפקיד (תחומי חינוך, רווחה, תרבות, ספורט, מנהל ציבורי ופעילות קהילתית), ניסיון ניהולי מוכח של 8 שנים בתפקיד ניהול של לפחות 100 עובדים, וכן ידע וניסיון בניהול תקציב, במחזור כספי של לפחות 50 מיליון שקלים.

בעיריית חדרה אומרים כי מחפשים אדם בעל חזון חברתי, חינוכי ואהבת אדם; בעל יצירתיות וכושר יזמות פדגוגית וחברתית, המכיר היטב את המערכת הציבורית הישראלית.