זה יותר מחודש ימים מתלוננים תושבים המתגוררים ברחוב רוטשילד בחדרה על עלטה ברחוב, בעקבות פנסים שרופים. לטענתם, לא רק שהבעיה לא טופלה, אלא במהלך הזמן נשרפו עוד פנסים.

רוטשילד. "חשוך ועצוב" | צילום: אלבום פרטי

רחוב רוטשילד נחשב רחוב מרכזי בחדרה. מצדדיו נמצאים קניון לב חדרה, השוק והפיאצה. בקטע רחוב מסוים התושבים טוענים כי חלק גדול מהפנסים נשרפו או התקלקלו, וקטע הרחוב הפך חשוך בימים אלה. "עם רדת החשיכה אפשר לראות שהקטע הופך להיות חשוך לגמרי. זה נראה רחוב חשוך ועצוב". אומר אחד מתושבי הרחוב.

לטענת התושב, השבוע הספיק לספור 18 פנסים שרופים או מקולקלים. "רוב הפנסים לא פועלים", הוא אומר.

לטענת התושבים, עוד לפני הבחירות המקומיות הם פנו למוקד העירוני והתריעו על הבעיה. "כל פעם אומרים לנו שהם רושמים ומעבירים למחלקת החשמל. מאז שום דבר לא נעשה", אומר אחד התושבים.

קשיש שמתגורר ברחוב מספר, כי הוא עצמו פנה כמה פעמים למוקד העירוני ודיווח על הבעיה, אך היא טרם תוקנה. "אני אדם מבוגר וכמוני יש לא מעט אנשים שיש להם בעיות ראייה, וכאשר אין די אור ברחוב זה עלול להיות סכנה בעבורי".

גם בעלי עסקים ברחוב מתלוננים על המצב. לדבריהם, הקניון שנמצא ברחוב מואר כולו והרחוב חשוך. "אנחנו משלמים מיסים וזה שירות מינימלי שצריכים לתת לנו. לא יכול להיות שפנסים שרופים יותר מחודש, ואף אחד לא מטפל בזה". אומר אחד מבעלי העסקים ברחוב.

מהעירייה נמסר: "בעקבות קבלת התלונה המנורות השרופות יוחלפו בקרוב".