המונדיאל בחדרה | צילום: איתמר רותם

חדרתיים רבים הגיעו השבוע לצפות יחדיו בדרמה של משחק רבע הגמר האחרון, רוסיה מול קרואטיה כשבמתחם המיקס נפתחה פינת ישיבה מיוחדת עבור צפייה בשבוע האחרון של משחקי המונדיאל.

אל מול מסך ענק מוזמן הציבור להגיע ולצפות במשחקים והכניסה חופשית. מהצד השני של העיר, היום - שלישי, יציע גם קניון "מול החוף וילג'" אזור צפייה חופשית במתחם הבריכה שבמקום, כשחקני הפועל חדרה יגיעו גם הם לשם כדי לצפות ביחד עם הקהל בחצי הגמר.

המונדיאל בחדרה | צילום: איתמר רותם

בערים רבות ברחבי העולם נפתחו מתחמים עם כניסה חופשית בו תושבים יכולים  לצפות יחדיו במשחקי המונדיאל על רקע מסך ענק לצד דוכני שתייה ואלכוהול.

כאמור, גם בחדרה, נפתח מתחם שכזה במיקס, הנמצא בצפון מזרח העיר. בלב הרחבה של מתחם המיקס הונחה מחצלת ענק ועליה כריות זולה לישיבה לצד שולחנות קטנים ומסביב ספות ישיבה ושולחנות בר לצד דוכני שתייה.

המתחם התמלא במהירות לקראת המשחק, שגם מבתי הקפה מסביב לרחבה היה ניתן לצפות במסך ואף הם התמלאו בלקוחות סקרנים.  המתחם אמור להיות פתוח במהלך השבוע הנוכחי עד סיום משחק הגמר שיערך בראשון הבא, כשבימים שלא משודר מונדיאל יוקרנו במקום סרטי קולנוע על המסך ברחבת המתחם והציבור מוזמן.

בחצי הגמר הראשון, צרפת מול בלגיה שייערך הערב, קניון מול החוף וילג' יציע אלטרנטיבה נוספת לאוהבי הצפייה המשותפת, כשמול בריכת הגלישה ישודר המשחק על מסך ענק ואורחי הכבוד יהיו שחקני הפועל חדרה שיגיעו לצפות יחד עם הקהל החדרתי במשחק.