הכניסה לחניון בקניון לב חדרה | צילום: איתמר רותם

א' לא ציפתה שמקרה כזה יכול לקרות דווקא בלב העיר, במהלך היום בחניון בלב חדרה.

לפני מספר ימים, לאחר שנכנסה לרכבה כדי לצאת מהחניון, ממש לפני המחסום, שהה לידה רכב שבו היו שני צעירים, היא נתנה להם זכות קדימה לצאת, אך אלו, התעקשו שהיא תצא קודם, אך ברגע שנסעה רברס קלות כדי לישר את הרכב ליציאה מהמחסום, הם החלו לצעוק לעברה שהיא פגעה ברכבם.

א' , שהיתה רחוקה מרכבם ומשוכנעת ששום דבר קרה, מיד החלה לחשוש שמדובר במלכודת והם רק מחכים שהיא תצא מרכבה ואז יכול אחד הצעירים להיכנס לרכבה ולהימלט.

א' החליטה שלא לעצור ובשנייה שעלה המחסום המשיכה בנסיעה אל רחוב הגיבורים, ששני הצעירים דולקים אחריה ברכבם. אחרי כמה עשרות מטרים הם הגיעו לרמזור.

הצעירים נעמדו בנתיב לצידה, א' סגרה במהירות את החלון ואז הבחינה שהם מצלמים אותה וצועקים לעברה - "עכשיו אנחנו מזמינים את המשטרה".

למרות שחששה שהם יצאו מרכבם ויתקפו אותה, א' לא איבדה את עשתונותיה והחלה לצלם אותם בחזרה. כשהם שמו לב לכך, הם מיד הסתירו את פניהם ובהתחלף הרמזור לירוק פנו במהירות לכיוון הנגדי ונעלמו.

א' כתבה פוסט מפורט על התקרית, על החששות תוך כדי האירוע ועל הדרך בה נקטה והחליטה לשתף את הפוסט כדי להזהיר חדרתיים אחרים וכתבה:  "אם משהו דומה יקרה לכם, סגרו את החלונות מהר, שימו גז ופשוט תברחו, פשוט תהיו מוכנים".