פאב השרלוק בחדרה (צילום: איתמר רותם)

לאחר שנתיים וחצי של פעילות, ייסגר במוצ"ש פאב השרלוק. הפאב, אשר נמצא במתחם המיקס בצפון מזרח העיר, היה לחדרתיים סמל ונקודת אור בתרבות חיי הלילה, כפאב יחידי שפתוח גם בשבת באווירה תוססת ושמחה.

כמעט מדי שבוע עלו בשרלוק הופעות חיות, אם זה במוזיקה או בסטנד אפ ומסיבות קונספט. אז למה, למרות ההצלחה, החליטו לנה וולאד ליבריך, תושבי חדרה ובעלי השרלוק, לסגור את המקום?

מה קרה לנה? מדוע החלטתם לסגור?

"אחרי שנתיים וחצי, פשוט הגענו לתחושה של מיצוי ושיגרה, הפאב אמנם הצליח, ולא הפסדנו כסף, שזה בהחלט הישג שראוי שיזמים אחרים בעיר יקחו לתשומת ליבם, שיש פוטנציאל כלכלי גם לעסקים בתחום חיי הלילה בחדרה.

• לכל העדכונים, ראשונים לפני כולם - הצטרפו אלינו לוואטסאפ של "מיינט חדרה"

"אבל אני וולאד, מחזיקים גם בעבודות רגילות ביום יום, אני מהנדסת תוכנה בחברת הייטק, ולאד עוסק כקבלן משנה לשיפוצי גמר והרגשנו איך השילוב של גם וגם פשוט שוחק אותנו והחלטנו לקחת הפסקה".

אז מה יהיה עכשיו?

"ברמה האישית, אנחנו צריכים לנוח, להשלים שעות שינה של שנתיים וחצי, אולי לטוס קצת לחו"ל, לחופשה. ברמת הבשורה לחדרתיים, אז אכן מכרנו את המקום ומי שקנה מאיתנו, נכנס עכשיו לתקופת שיפוצים ובעתיד המקום ייפתח מחדש, עם שם אחר וקונספט אחר. בכלל, אני שמחה לשמוע, שמתחילים לאט לאט להיפתח עוד מקומות בילוי ליליים בעיר".

פאב השרלוק בחדרה (צילום: איתמר רותם)

יש איזה ערב שאת זוכרת במיוחד ?

"את ערב הפתיחה, לקח לנו כמעט שנה להתארגן כדי לפתוח את הפאב. בדצמבר 2015 פתחנו, השעה היתה 20, ישבנו כל הצוות נרגשים ומחכים ואף אחד לא בא, עברה שעה ואף אחד לא בא, התחלנו כולנו להילחץ, מה? אף אחד לא רוצה לבלות בחדרה? אבל בתשע וחצי החלו אנשים להגיע ולהגיע בכמויות , בשעה עשר, עשר וחצי היינו כבר מפוצצים עד אפס מקום ואז הבנו, שיש בעיר הזו פוטנציאל."

אז מה צפוי עכשיו בסופ"ש האחרון?

"גם היום וגם מחר, יש מסיבת סיום מיוחדת וכולם מוזמנים, אנחנו נפתרים מכל מלאי המשקאות במחירי מבצע מיוחדים ובכלל, נשמח באופן אישי להיפרד מכל הלקוחות הקבועים שלנו שליווי אותנו בשנתיים האחרונות. במוצ"ש תפתח את הערב במופע אינטימי על הבמה, הזמרת רונית שחר ואחריה נמשיך במסיבה האחרונה עד השעות הקטנות של הלילה."

יש לך איזה מסר אחרון לחדרתיים שאוהבים לבלות?

"כן, אנחנו החדרתיים צריכים להפסיק להאשים את כל העולם ואשתו על מה חסר לנו פה בעיר, אלא פשוט לצאת ולפרגן למה שיש לנו בעיר, וכן, יש מקומות חדשים שנפתחים אט אט, וככל שנצא יותר בעיר נראה ליזמים שחושבים האם לפתוח בחדרה עסקים בתחום חיי הלילה, שיש פה פוטנציאל של מבלים שרוצים מקומות בילוי קרוב לבית במקום שיצטרכו לנהוג לנתניה או תל אביב".