בימים אלו התכנסה ועדת ההנחות שהקים עו"ד אליהו בוסקילה, יו"ר הנהלת המתנ"ס וחבר המועצה, על מנת להעניק הנחות משמעותיות למשתתפים בחוגים השונים שע"י המתנ"ס. כ130 תושבים, ילדים ומבוגרים כאחד, זכו לקבל הנחה משמעותית בעלות החוגים, לאחר בחינה מדוקדקת של כלל הקריטריונים לזכאות. לדברי עו"ד בוסקילה: "המטרה שלנו היא לא להשאיר אף אחד בחוץ. לא יהיה מצב שתלמיד או כל משתתף אחר לא יוכל להירשם לחוג כאוות נפשו, עקב בעיה תקציבית".(צילום: shutterstock)

בתוך כך, במתנ"ס אולגה מסכמים בסיפוק את הרישום לחוגים השונים, כאשר שנה זו התאפיינה בפתיחת חוגים נוספים, שיתוף תושבי גבעת אולגה רבתי בפעילות, וכן ועדת ההנחות שאפשרה רישום מקסימאלי.

במתנ"ס גבעת אולגה מציינים במיוחד את המגוון הרב של החוגים. בשנה זו נפתח חוג בבית ספר לכדורגל עודד מכנס ובו מעל 30 משתתפים. כמו כן נפתח חוג קפוארה לגילאים שונים, אליו נרשמו מעל ל60 משתתפים. כמו כן, מועדון קפה בוקר למבוגרים עם מעל  30 משתתפים, וכן ריקודי עם למבוגרים עם כמות משתתפים משמעותית. בנוסף, על פי הנחית עו"ד בוסקילה, נפתחו חוגים נוספים שהרחיבו את כמות הפעילות במתנ"ס, כאשר בכלל החוגים משתתפים מעל 500 משתתפים. במתנ"ס אולגה מציינים לשבח את החלטתו של עו"ד בוסקילה, לשתף את תושבי גבעת אולגה בכלל הפעילות והעשיה של המתנ"ס, דבר שהוכיח את עצמו.

כאמור, במהלך השבוע, התכנסה ועדת ההנחות, וקבעה הנחות ל130 משתתפים. בפתח ישיבת ועדת ההנחות אמר עו"ד בוסקילה: "מהיום הראשון שנכנסת להנהלת המתנ"ס, שמתי לי למטרה לאפשר לכמה שיותר אנשים להשתתף במגוון הפעילויות. הן ברמת ההיצע, הן ברמת הנגישות, והן ברמה הכלכלית. ואני שמח שכיום אנו עומדים בכל היעדים שהצבנו לעצמנו". בדבריו, הודה עו"ד בוסקילה לראש העיר צביקה גנדלמן, על תמיכתו הרבה ועל הליווי הצמוד לו זוכה המתנ"ס לאורך השנה כולה.