בשורה לתושבי "גבעת אולגה": שיקום שדרות מינסוטה, ייכלל במסגרת תקציב 2017.
במסגרת השיקום, יבוצע מקטע מרכזי בשדרה, כולל החלפת מדרכות, סלילה וגינון.

כזכור, תושבים רבים בגבעת אולגה פנו בעבר לחבר המועצה בוסקילה, על מנת לפעול להסדרת השדרה. מדובר בשדרה מרכזית בשכונה, החוצה את השכונה מ"שבטי ישראל" ועד "שיבת ציון", אך ההזנחה במקום הייתה רבה. בפנייתם לעו"ד בוסקילה, ביקשו התושבים שיפעל אל מול העירייה, על מנת להסדיר תקציב לשיקום השכונה. בין לבין נעשו פעולות חברתיות יזומות, לשיקום השדרה, שלא צלחו.

השבוע כאמור, לאחר דין ודברים ממושך של עו"ד בוסקילה עם ראש העיר גנדלמן, הוחלט כי התקציב לשיקום השדרה ייכלל במסגרת התקציב, ויוקצב תקציב משמועתי למקטע המרכזי באזור בנק לאומי.

עוד הוחלט, כי שטח נוסף המהווה בעיה, בצמוד לקופת החולים, ייסלל אף הוא מחדש. מדובר בקטע שנלקח לפני כ30 שנה, ומני אז לא היה לתושבים מדרכה במקום. רבים היו נופלים במקום, וכן המעבר עם עגלות היה בלתי אפשרי. במסגרת התקציב, גם קטע זה יכנס לעבודות, לאחר שקופת חולים נתנה אישור להורדה הגדר ושדרוג מלא של הכביש והפיתוח הסביבתי.

בעקבות ההחלטה, אומר עו"ד אליהו בוסקילה: "מדובר בתיקון עוול היסטורי. כבר שנים שזועקים על המצב, אך ללא מענה. אני רוצה להודות לראש העיר מר צביקה גנדלמן על הנחישות הרבה שהפגין בנושא, ולאחר פעילות רבה הושג התקציב לטובת תושבי גבעת אולגה".