אחרי שיפוץ מקיף שביצעה העירייה באולם תחכמוני, הנחה ראש העיר צביקה גנדלמן לשדרג את האולם ולהתקין בו גם מזגנים.

בעקבות הנחייתו הותקנו באולם מזגנים גדולים עם קונקטור, וכן תעלות ניקוז חיצוניות. את עבודות ההתקנה ביצע אגף אחזקת מבני חינוך בהובלת מנהל האגף אהוד ואנה.באדיבות עיריית חדרה

שיפוצו של אולם תחכמוני הסתיים לפני מספר חודשים, אחרי שהיה מושבת מפעילות במשך למעלה מחמש שנים בגין הזנחה ממושכת. מצב האולם הובא לידיעת ראש העיר אשר הנחה לשפצו בהקדם ולהשיבו לשימוש עבור תלמידים ולטובת פעילות קהילתית לרווחת הציבור.

עבודות השיפוץ כללו שיפוץ הגג, החלפת צינורות מים רקובים על הגג, תיקון ניקוזים חיצוניים ופנימיים; החלפת משטחי פי.וי.סי ישנים במשטחים חדישים, פירוק מתקנים לא תקניים וכן בליטות וחלונות מברזל שסיכנו את הילדים. החלפת דלתות בדלתות פלדלת חסינות אש, התקנת מערכת כיבוי אש מתקדמת, תיקוני טיח וצבע, התקרה נצבעה עם איורי עננים, מערכות החשמל והתאורה באולם הוחלפו, הותקנו מאווררים חדשים, וכן הוכנה מערכת חשמל המתאימה לאירועים של בית הספר. בקירות בוצעו הוצבו מתקני סל חדשים וכן מתקן רשת למשחקי כדורשת וכדורעף, וקירות הבטון רופדו למניעת פציעה במהלך המשחקים. חדר מתחת לאולם, שהפך לחדר גרוטאות, שופץ והוכשר לשימושים שונים, כולל הכנה לשימוש כחדר כושר או מחול לתלמידים. בנוסף לכל הנוגש האולם בצורה מושלמת, עם רמפות בכניסה ומעקות ביטחון.

גם מגרש הקט-רגל הסמוך שופץ כולל תיקוני אספלט, צביעה, התקנת גדרות, מעקות בטיחות, ניקיון השטח, וצביעה.

האולם המשופץ אכן משמש בשעות הבוקר לפעילות  תלמידי "תחכמוני", ובשעות אחר הצהריים לפעילות קהילתית של תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו" לילדים עם צרכים מיוחדים.

מיזוג האולם נועד לשפר את תנאי הפעילות באולם, ובעיקר להקל על הילדים עם הצרכים המיוחדים המגיעים לאולם במסגרת תנועת הנוער הייחודית "כנפיים של קרמבו".

בכך הושלם למעשה השיפוץ היסודי שבוצע באולם, וזאת כחלק מהשדרוג הכללי של אולמות הספורט ברחבי העיר.