השחתת שילוט | צילום ש"ס חדרה

פחות משלושה שבועות לפני הבחירות - והמאבק בין תומכי המפלגות השונות בעיר מחריף.  

מטעם מפלגת מחוברים בראשות יניב דרי הוגשה תלונה למשטרת חדרה, לאחר שבאופן נקודתי השחיתו אלמונים ההשחרת פנים בצבע שחור את שלטי הבחירות שנתלה בכיכר בסוף רחוב אהרונסון שם תלויים שלטים רבים של מפלגות רבות שלא נפגעו כלל וגם שילוט ברחוב הנשיא שהושחת ע"י ריסוס צבע.

השחתת השילוט של סיעת מחוברים | צילום: רונן הילף

גם מפלגת ש"ס סובלת מהשחתה נקודתית. במספר מוקדים במרכז העיר, הושחתו שלטים של מפלגת ש"ס ע"י ספרי צבע שחור שרוסס , ואף על חלק מהשילוט אף הוסיפו את הכיתוב "זהות יהודית" שהיא מפלגה דתית נוספת  הרצה למועצה ונאבקת עם ש"ס על הקול הדתי בעיר.

בועז ביטון המשנה לראש העיר ויו"ר תנועת ש"ס אמר בתגובה להשחתה:  "הבחירות מתקרבות ויש מי שאיבד את השפיות לגמרי. אבל מי שחשב שהוא יגרור אותנו למלחמה, טעה טעות חמורה. בזה אנחנו לא טובים, אנו חזקים רק בעשיה.  את התגובה שלנו תראו אך ורק בקלפי. כאשר יענו אותנו כן ירבה וכן יפרוץ ".

השחתת שילוט | צילום ש"ס חדרה

רון שגן ממפלגת מחוברים אמר: "זה מוזר שבאזור שיש בו כל כך הרבה שלטי בחירות של מפלגות שונות, פוגעים רק בשילוט של יניב דרי. מראש, הצבנו רק מעט מאוד שלטים כי אנחנו לא עובדים עם תקציב גדול, ועדיין יש כנראה אנשים שמפחדים מהצלחתה של המפלגה החדשה ומנסים לפגוע בפופולריות שלה. הוגשה תלונה למשטרת חדרה בנושא".