סיעת "העיר של כולנו" החלה בסדרת חוגי בית מיוחדים לקהל הצעירים החדרתי וכבר בכנס הראשון שנערך השבוע יחד עם בני נוער בחדרה, השתתפו עשרות תומכים של הרשימה.

בכנס שנערך ביום רביעי, השתתפו יו"ר סיעת "העיר של כולנו" ניר בן חיים, ומובילי דעה מקרב בני הנוער בחדרה. במהלכו, העלו בני הנוער את הנושאים החשובים לצעירים ושמעו סקירה מיוחדת מיו"ר הרשימה ניר בן חיים על האתגרים למען הצעירים בחדרה.

"הפיכת אזור התעשייה לדו שימושי תביא בשורה גדולה". הכנס של ניר בן חיים | צילום: יח"צ

"צריך לדאוג שיהיו בחדרה אצטדיון ראוי, בריכה עירונית, מגרשי טניס, ותשתית להשכלה אקדמית. אני מתכוון לקדם לפחות חלק מהנושאים הללו בקדנציה הנוכחית, ולסייע גם בפיתוח תרבות פנאי לצעירים בחדרה", אמר בן חיים והוסיף, "הילדות שלי יוצאות לערים אחרות כדי לבלות ואני כאבא מתקשה להירדם בלילות עד שישובו. זה לא חייב להיות כך".

בן חיים, חשף בפני הצעירים, את תוכניתו לפתח את אזור התעשייה בחדרה ולאפשר הפעלה של מרכזי תרבות, בילוי ופנאי לצעירים. "הפיכת אזור התעשייה לדו שימושי תביא בשורה גדולה לצעירי חדרה ותוכל גם לסייע בכלכלה ובתעסוקה בעיר. יש מודלים מוצלחים בארץ כמו שוק מחנה יהודה ובכוונתי אחרי הבחירות לקדם את הנושא ולדאוג שתיבחן האפשרות המעשית לביצועו".

"הפיכת אזור התעשייה לדו שימושי תביא בשורה גדולה". הכנס של ניר בן חיים | צילום: יח"צ

המועמד האיץ בצעירים לא לוותר על זכותם וחובתם הדמוקרטית להצביע ואמר: "בעידן שבו צעירים רבים לא מעורבים בפוליטיקה מחוסר אמון במערכות השלטון, מחובתינו להראות דוגמא אישית ולהוביל אותם לשותפות ומעורבות משמעותית. בני הנוער שייקחו אחריות היום הם מנהיגי הציבור של מחר ויוכלו לזקוף לזכותם את השינוי ותנופת העשייה שתקדם את חדרה למקום של עיר מובילה ואטרקטיבית לצעירים".