פקחית העירייה מורידה שלט וחוזרת בה | צילום: מתוך סרטון

"דמוקרטיה חדרתית? לא ממש": המועמד למועצת העיר חדרה עוגן יוחננוב, "תפס על חם" פקחית של העירייה מנסה להוריד שלט בחירות שלו, שלדבריו נתלה במקום חוקי. יוחננוב תיעד את המקרה תוך שהוא מעיר לפקחית, שמודה עוד בזמן אמת כי החלה להסיר בטעות את השלט. בהמשך החזירה אותו למקומו.

"איך אנחנו יודעים שאנחנו ממשיכים להתחזק? צפו בעובדת העירייה מסירה שלטי בחירות שלנו", כתב יוחננוב בהמשך האירוע שהתרחש לפני קצת פחות משבועיים בסמוך למתחם שערי חדרה. יוחננוב כאמור פרסם את הסרטון בו נראית פקחית כשהיא באה להוריד את השלט, אך חוזרת בה לאחר שיוחננוב מגיע למקום חמוש במצלמה ניידת.

פקחית העירייה מורידה שלט וחוזרת בה | צילום: מתוך סרטון

בוידאו אותו פרסם המועמד ברשת החברתית ניתן לראות איך חלק מהשלט כבר הוסר, אך מיידית מוחזר למקומו תוך שהפקחית טוענת כי הדבר נעשה בשוגג. יוחננוב ציין בפניה: "ירדת מרכב האכיפה כדי להוריד את השלט ואת אומרת בטעות?" הפקחית השיבה לו: "כן, זה נעשה בטעות".

מעיריית חדרה נמסר: "עיריית חדרה מסירה עשרות שלטים של כלל המועמדים, המוצבים במקומות אסורים. הפקחית בטעות הסירה שלט שניתלה במקום מותר והחזירה אותו. גם לפני כחודש הוסרו בטעות שלטים  של מפלגה מקומית, שניתלו במקום מותר ועיריית חדרה דאגה להחזירם למקומם".