אוהד מרחב, המתמודד לראשות העיר מתנועת "רוב העיר חדרה" הודיע על מצטרפת חדשה לתנועה, חניתה מונק. מונק  נשואה + 3, תושבת חדרה מזה 42 שנים, פעילה ומוכרת מאוד בקהילה העסקית בחדרה, לאחר יותר משני עשורים בהם ניהלה את סניף בנק טפחות למשכנתאות בחדרה, שם לצד עבודתה המקצועית גם הובילה תהליכים חברתיים קהילתיים בתחום קליטת עולי יוצאי ברה"מ ואתיופיה.

חניתה מונק. צילום עצמי

במקביל, מתנדבת מונק מזה שנים בסיוע לחולי סרטן ובני משפחותיהם, במסגרת עמותה בינ"ל למלחמה בסרטן ובשורת עמותות נוספות, במסגרתן היא מרצה בישראל ובחו"ל.

חניתה מונק שרתה בצה"ל ביחידה מסווגת בחיל האוויר והיא בוגרת אוניברסיטת תל אביב בבלשנות אנגלית. בשנים האחרונות לצד עבודתה המקצועית כיועצת משכנתאות בכירה עצמאית, היא סייעה לראשי העיר בקליטת ומשיכת גל העלייה מצרפת בהיותה גם דוברת צרפתית ופעילה בקרב קהילה זו בחדרה ובחו"ל.

הפעילה החברתית סרין אנג'ל מצטרפת לשירלי עודד

שירלי עודד המתמודדת בבחירות לראשות העירייה והעומדת בראש תנועת "שקיפות" הודיעה על מטרפת חדשה לתנועה, סרין אנג'ל.  אנג'ל היא פעילה חברתית, מנכ"לית עמותת ש.י.ן - שיוון ייצוג נשים וגם מאמנת לחיים בנושא תזונה וקיימות.

עודד: "סרין תקדם את סוגיות איכות החיים והסביבה, קיימות וחיים בריאים, קידום נשים .סרין תביא למועצת העיר איכויות וכישורים ניהוליים ותתרום רבות לקידומה ושגשוגה של העיר חדרה. סרין היא הראשונה מתוך נבחרת גדולה ומאוד מוכשרת של מועמדים ברשימת שקיפות אשר יסיעו לי בקדנציה כראש עיר".

עודד ואנג'ל. צילום: אורית אלוש

אנג'ל: " כפעילה פמיניסטית חברתית היה חשוב לי לחבור אל אישה שעושה ושיושר המידות שלה והשקיפות של עבודתה אינה משתמעת. בפגישה הראשונה עם שירלי עודד הבנתי מיד כי מדובר באשה מקצועית, חדורת מוטיבציה ותפעל לילות כימים בשקיפות מלאה למען העיר והתושבים.  שירלי אשה עצמאית, מובילת דעה ובעיקר מוסרית כנה וחזקה.אני בטוחה שעבודה משותפת ביחד עם שירלי עודד, תעצים את נשות חדרה ותביא להשתתפות רבה יותר של נשים בפעילות העירונית.

זו ההזדמנות לפנות אליכן הנשים של חדרה ולקרוא לכן להצטרף אלינו, הגיע הזמן למהפכה ולבחור באשה שתדאג לחינוך, לבריאות, לרווחה כמו שרק אמא יודעת לדאוג. שתקדם את התרבות הספורט והבילוי כמו שרק יוצרת יודעת למנף, ותנקה את העיר מקומבינות ומחשכים כמו שרק שקיפות, התמדה ומוסריות יכולים לטהר. הגיע הזמן לבחור באשה שעושה. אשה שתשנה את השיטה. הגיע הזמן לבחור בדרך חדשה".

צביקה אייזנברג מצטרף לרשימת "טובת חדרה" של איקי צור

המועמד לראשות העיר תת ניצב בדימוס יצחק (איקי) צור, הודיע השבוע על צירופו של צביקה אייזנברג לרשימת "טובת חדרה". איזנברג, בן 35 , נשוי נולד ומתגורר בחדרה, פעיל חברתי בעיר בתחומים רבים ודור רביעי בחדרה.

צביקה איזנברג החליט להצטרף לרשימתו של איקי צור לאור פעילותו של צור, אותה הוא מכיר מימיו כמנכ"ל עיריית חדרה בשנים 2010-2014.

צביקה אייזנברג. צילום: יוסי צור

איזנברג "אני מאמין שצריך להחזיר לעיר חדרה את הגאווה שלה ולהילחם בשחיתות אשר שורפת כל חלקה טובה בעיר הזאת, מצאתי באיקי צור, שותף מחויב למשימה שלנו ולסדר יום ענייני, ישר ונקי כפיים".

צור: "הצטרפותו של צביקה מעידה על חיזוק של אנשים ערכיים, צעירים ומחויבים. אני משוכנע שיחד נצעיד את העיר ונקדם את טובת חדרה".