פתיחת מטה "העיר של כולנו" | צילום: יח"צ

סיעת ''העיר של כולנו'' בחדרה,  בראשותו של ניר בן חיים השיקה השבוע (א') את מטה הבחירות הרשמי שלה, בהשתתפות מאות פעילים מתושבי העיר, ובהשתתפות יו''ר סיעת כולנו ח''כ רועי פולקמן וח''כ טלי פלוסקוב.

בנוסף השתתפו כמובן גם חברי הסיעה ''העיר של כולנו'' בראשות ניר בן חיים בהם הפעילה החברתית עליזה ערבה, טוני אסרף, חברת מועצת העיר אלה גולדשטיין, חבר מועצת העיר הרב בנצי נורדמן, עו"ד נתן לבייב, ורבה הראשי של חדרה הרב דוד ורנר שליט''א שהגיע על מנת להביע את תמיכתו בסיעה וקבע את המזוזה במטה הראשי ברח' הלל יפה בעיר.

את הנאום המרכזי נשא יו''ר הסיעה ניר בן חיים, המשמש גם כיו''ר מרחב השרון והשומרון בהסתדרות ומנהיג חברתי מוכר בחדרה שהציג לראשונה לציבור את תכנית העבודה שלו בתחומים השונים, ופרס את משנת סיעת ''העיר של כולנו'' לפיתוח ושגשוג העיר חדרה ורווחת תושביה.

פתיחת מטה "העיר של כולנו" | צילום: יח"צ

''הכוונה שלי היא לעבוד ביחד כדי לשים את חדרה, במקום שבו היא ראויה להיות'', אמר בן חיים והתייחס לעניין מקומות הבילוי: ''אנחנו מדברים על מקומות הבילוי והתרבות שחסרים מאוד עד לא קיימים לצערנו ומחובתנו לפעול ולסייע בכל דרך אפשרית כדי ליצור בעיר תרבות של בילוי ופנאי, כך שלילדינו תהיה אלטרנטיבה ואפשרות בחירה, ואני מקווה שהם יישארו לבלות בעיר ולא יצטרכו לצאת ממנה''.

בן חיים הדגיש כי הסיעה בהנהגתו תוביל ליצירת "אלטרנטיבה לפעילות ספורטיבית מגוונות בעיר מלבד כדורגל, כדוגמה טניס, ספורט ימי, רכיבה על אופניים. תיאטרון ועוד, או סתם ללכת עם המשפחה  לקולנוע".

בן חיים התייחס גם לנושא החינוך בחדרה ואמר כי ''אנחנו מדברים על נושא החינוך, שהוא טוב, אבל לחדרה מגיע הרבה יותר בתחום הזה, צריך לשאוף למצוינות וצריך להשקיע בזה את כל המאמץ כי זה דור העתיד שלנו''.

פתיחת מטה "העיר של כולנו" | צילום: יח"צ

בנוסף, התייחס בן חיים לתחום השירות לתושב ואמר כי ''חייבים לשנות את החשיבה ולהבין שהתושב הוא במרכז, תפקידנו לתת לו שירות וליצור איכות חיים הכי טובה שאפשר בעיר בכל התחומים''.

בתוך כך הציג בן חיים הערב את מינויו של סא"ל במיל' יניב רוסתמי, ראש מטה הבחירות שיוביל את ההתארגנות המפלגתית לקראת הבחירות שיערכו בסוף אוקטובר. רוסתמי שירת בתפקידי פיקוד שונים בחיל החימוש ובתפקידו האחרון שימש כסגן מפקד בסיס "שמשון" והוביל את מערך האחזקה של פיקוד הצפון בפיקודו של האלוף יואל סטריק.