שמשון עמרני, פעיל ציבור מרכזי בחדרה ובכיר בהסתדרות ובנוער העובד לשעבר חובר למרחב ויוצב במקום השני ברשימת "רוב העיר" למועצה. עמרני חוזר על ידי מספר רשימות במועצת העיר וחבירתו ל"רוב העיר" מעידה על התנופה הגדולה אשר לה זוכה הקמפיין של אוהד מרחב לראשות העיר ולמועצה.

שמשון עמרני | צילום: סיעת רוב העיר חדרה

עמרני, נשוי ואב לשלושה ילדים, עוסק כל חייו בעשייה ציבורית ובתרומה לקהילה. לאחר שירות של 9 שנים בצה"ל המשיך ושימש בשורת תפקידים בכירים בהסתדרות ובנוער העובד, בהם מזכיר החטיבה המקצועית של הנוער העובד במשך 12 שנים, מזכיר הסתדרות עובדי המדינה במרחב חדרה במשך 23 שנים וכן מזכיר הסתדרות המעוף בחדרה (עובדי מנהל, משק ופקידים). עשייתו הציבורית של עמרני הקיפה אלפי עובדים ובני נוער מכל רבדי החברה והקהילה בחדרה.

"לאחר 35 שנים של פעילות ציבורית החלטתי שהגיע העת להפוך את אהבתי לציבור בחדרה לשליחות חיי", אמר עמרני השבוע. "לשבת בטריבונה ולבקר כמתבונן מהצד זה לא מספיק. באתי להוביל ולשנות את סדר היום והעדיפויות בחדרה למען התושבים ובפרט למען הציבור הצעיר והנוער שלנו בחדרה, אשר למענו פעלתי מרבית חיי. הגיע הזמן לחדש ולתת עוד במה ועומק עבור הדור הצעיר בחדרה, ואני בטוח כי אוהד מרחב הוא היחיד המסוגל וראוי לעשות זאת. אני מאמין בו, בסולם הערכים שלו, בתקווה ובדרך הרעננה שהוא מביא לחדרה.

יחד, אוהד, אני ונבחרת רוב העיר, נוביל שינוי מהותי בהתנהלות הציבורית בחדרה. אנו נדאג לכך שלאחר תקופה ארוכה, תושבות ותושבי העיר יחזרו לקבל תמורה בעד הארנונה שלהם. בחינוך, בתקווה לצעירים, בחזות העיר, בנקיון הרחובות ובמנהל התקין – אני גאה להיות חלק מהנבחרת הזו ויחד ננצח".

אוהד מרחב: "שמשון עמרני הוא פניה של חדרה היפה והטובה. התורמת, המובילה שינוי. אני מודה לו על התמיכה ועל השותפות. החיבור בנינו היה מהיר, טבעי, ומשלים. יחד, רשימת רוב העיר, נחזיר את התקווה לחדרה. בכל תחומי החיים. אנחנו הולכים לנצח בבחירות ולהוביל דרך חדשה עבור העיר ותושביה".