תנועת ש"ס בחדרה בראשותו של המשנה לראש העיר בועז ביטון, החליטה לשלב ברשימתה למועצת העיר חדרה צעיר חילוני מסורתי המעורה בחיי הקהילה של הצעירים.

מדובר בדי ג'יי משה גבאי, בן 35 רווק ותושב שכונת בית אליעזר. גבאי התחנך בבית הספר 'בית יעקב' בחדרה ולאחר מכן בתיכון 'בית שמואל' חדרה. בשנת 2003 פתח משרד להפקות אירועים ומוזיקה ומאז משך שנים רבות - עוסק בתחום זה.

"הפוליטיקה המקומית הרבה יותר חשובה מהפוליטיקה הארצית, כי היא נוגעת באנשים עצמם", אמר גבאי השבוע. "זה המקום לשנות. אני גם ספציפית מאמין שפוליטיקה מקומית ממש נוגעת באנשים ואני רוצה להיות משמעותי ולהשפיע עבור התושבים שחיים בחדרה".

משה גבאי | צילום: ש"ס חדרה

עוד הוסיף גבאי: "כאדם שגדל וחונך מגיל אפס בעיר חדרה, ועד היום מעורה בחיי היום יום של העיר ותושביה. חשוב לי מאוד שהעיר חדרה תמשיך להוות סמל ודוגמא של דו קיום בין כל האוכלוסיות השונות בעיר. אני מוכן להירתם ולסייע בכל תחום ועניין שישרת מטרה נעלה זו".

לגבי החיבור שלו לתנועת ש"ס אומר משה גבאי כי במשך כל חייו הצביע ונתן את קולו לתנועת ש"ס. "התנועה משרתת את הציבור ללא הבדל דת, גזע ומין. העיר חדרה זכתה למנהיג בעל שיעור קומה הפועל ללא ליאות למען תושבי העיר, אני עוקב בשנים האחרונות אחר פועלו של יו"ר התנועה בועז ביטון ומבין שמדובר באיש עשיה נדיר שרק טובת הציבור עומדת לנגד עיניו, אין לי כל ספק כי הוא האיש שאני יכול לצעוד איתו קדימה למען העיר ומטרותיה". 

יו"ר תנועת ש"ס והמשנה לראש העיר בועז ביטון, ציין:"צירופו של משה גבאי לרשימת ש"ס למועצת העיר, היא בשורה גם לצעירים, גם לשוחרי התרבות וגם לתושבי שכונת בית אליעזר. כבחור צעיר ודינמי המעורה בצורה חזקה ואינטנסיבית בחיי החברה והקהילה של צעירים רבים בעיר ובשכונותיה, אין ספק כי מדובר ברכש אשר יביא עימו משוב חזק של עשיה לצעירים בעיר".