צביקה גנדלמן מתקבל בעירייה | צילום: איתמר רותם

לאחר 45 יום בהם לא הורשה להגיע ראש עיריית חדרה, צביקה גנדלמן אל בניין העירייה וזאת בעקבות החלטתו של השופט גיא אבנון החנה גנדלמן הבוקר, בשעה 9 וחמישה, את רכבו בחניית העירייה ויצא מופתע אל קבלת פנים גדולה במיוחד אליה הגיעו למעלה ממאה איש.

רוב מי שהגיעו היו עובדי עירייה, חלקם תושבי העיר תומכי גנדלמן ובנוסף אף בכירי העירייה בהם המנכ"ל זיגדון והסמנכ"ל ביטון, סגני ראש העיר וממלאי המקום, חדווה יחזקאלי, רומן גישר ובועז ביטון וחבר מועצת העיר וחבר תנועתו החדשה והישנה של גנדלמן, שי ברכה.

צביקה גנדלמן מתקבל בעירייה | צילום: איתמר רותם

גנדלמן יצא מרכבו לצלילי שיר הקמפיין הקודם שלו, כשהתמודד מטעם מפלגת "יש עתיד", השיר התנגן בלופ ובחוזקה ברמקולים של רכב שחנה בסמוך. במשך כמעט כעשר דקות לחץ ונישק גנדלמן עשרות ידיים ולחיים ופילס את דרכו באיטיות ובשמחה אל עבר בניין העירייה.

אתמול, דרך קבוצת הוואטסאפ של עובדי עיריית חדרה שלח  איציק יצחקי, יו"ר ועד העובדים, בשמו ובשם חברי ועד העובדים הודעה  לכל עובדי עיריית חדרה המזמינה אותם להגיע ולקבל את פניו של גנדלמן בשעה 8 וחצי ברחבת העירייה.

ואכן משעה 8 וחצי הרבה עובדים נענו לקריאה והתאספו הבוקר, מצד שני הודעה זו של יצחקי גם גררה ביקורת בנוגע התערבות של ועד העובדים בנושא רגיש פוליטית.