הבחירות המקומיות נכנסות ליישורת האחרונה. כאשר אנחנו קצת יותר משלושה חודשים ליום הבוחר, המערכת מתחילה להראות אותות של הסלמה בהתבטאויות ובהתנהגות ברחוב הציבורי. 

על רקע זה כנראה, החליט סמנכ"ל עיריית חדרה משה ביטון, לצאת בהודעה לכלל הגורמים והתושבים בעיר, במטרה להנמיך להבות ולקחת דברים בפרופורציה.

ביטון טוען כי ישנם גורמים אינטרסנטים אשר לא בוחלים באמצעים לפגוע ולהכפיש. "עיזבו את עובדי/ות העיריה במנוחה", כתב ביטון. "בחודש האחרון יש עליהום מבחיל של גורמים בעלי אינטרס כזה או אחר לפגוע ולהכפיש עובדים ועובדות של עירית חדרה, כאדם בלי קשר לתפקידי אני חש חובה להגיב ולהעמיד דברים בפרופרציה נכונה.

משה ביטון. צילום: דוברות עיריית חדרה

"תושבי חדרה היקרים, אותם יוזרים וגורמים מנסים לפגוע ולהכפיש את אלה שבסופות ובגשמים יצאו ועבדו לילות שלמים חשופים לקור ולגשם, כדי לתת לכם מענה ושרות, עמדו במרכז הכביש עם מים עד הבירכיים כדי לפתוח את קווי הנקוז כדי שבתיכם לא יוצפו, יצאו באמצע הליילה לתקן תקלות חשמל תוך כדי סיכון חיים ועוד".

ביטון הוסיף: "יש פה הרבה שנאת חינם, לשון הרע תרבות דיבור נמוכה ושמחה לאיד. במקום יש כל כך הרבה דברים רעים אז מה הפלא שאין כבוד לעובדים, בין אדם לחברו, ועל תעשה לחבריך מה שאתה לא רוצה שיעשו לך".

ביטון מוסיף כי עובדי עיריית חדרה זקוקים לחיבוק ותמיכה של התושבים בימים האלה. "באם חלילה, אחד או אחת מאלה - 'שעושים מעשה זימרי ומצפים לשכר פינחס' יהיו בעמדה בכירה או בין מקבלי ההחלטות בעיריה, למחרת בבוקר אני מגיש את מכתב התפטרותי מעירית חדרה. ומי שמכיר אותי קצת יודע שאני אחרי מילתי עומד בדרך כלל".

בפעם השנייה תוך שבוע: הושחת רכב מנהלת אולגה

ואם זה לא מספיק, בתחילת השבוע הושחת שוב, בפעם השנייה תוך שבוע, רכב מנהל רובע גבעת אולגה ועליו רוססוו כתובות גראפיטי בגנות מנהת הרובע נינה יוסיפיאן, נגד צביקה גנדלמן ראש העירייה והכיתוב "מושחתים".

בשבוע שעבר כבר הוגשה תלונה במשטרה וכעת ינסו להבין מי מתנקל לעובדי הרובע ומשחית רכוש עירוני.