שי ברכה ושירלי עודד (צילומים: מאיה אהרוני ועצמי)

פוסט שהעלה הבוקר (10.6) חבר מועצת העיר חדרה שי ברכה, כנגד חברת המועצה שירלי עודד – עורר זעם ברשת עד כדי הסרת הפוסט ופרסום הבהרה מצד חבר המועצה.

• לכל העדכונים, ראשונים לפני כולם - הצטרפו אלינו לוואטסאפ של "מיינט חדרה"

קצת אחרי השעה 8:00 העלה ברכה פוסט ובו צילום של אחורי אוטובוס תחבורה ציבורית עם פרסום של שירלי עודד לראשות העיר.

ברכה כתב בפוסט בין היתר ביטויים אשר מתייחסים לאמינותה של עודד: "מזמן לא צחקתי ככה...מתחת לאיפור (הנוראי) מסתתרת לה ללא הצלחה אישה ש*****.....תגידי לי שירלי, איזה קבלן......מממן אותך בקמפיין? הרי ידוע שלך אין אגורה שחוקה לממן...(להזכירך, את עדיין חייבת לי את הקנס שבית המשפט חייב אותך לשלם לי). את באמת חושבת שהתושבים מטומטמים?".

הפוסט של ברכה (מימין) וההבהרה לאחריו (צילום מסך)

הפוסט גרר בתוך שעה תגובות נזעמות ברחבי הרשתות החברתיות, הגועשות ממילא על רקע המעצרים בעיריית חדרה בשבוע שעבר.

בין היתר כתב התושב איציק: "העיסוק באיפור שלה לא נראה לך נבזי? שמעת פעם מישהו שמתעכב על הבגדים או מבנה הפנים שלך? באופן כללי הפוסט שהעלת הוא ברמה נמוכה ומתקלסת, אתה מגבב לתוכו בעיקר שקרים, הראוי הדבר בעינך? קצת דרך ארץ לא תזיק לך".

כעבור כשעה הסיר ברכה את הפוסט וכתב במקומו: "אנשים טובים ואהובים פנו אלי על הפוסט שכתבתי על שירלי. הרעיפו עלי אהבה והערכה אך ביקשו שההתנסחות תרד למרות ניסיונות פגיעתה בי ובמשפחתי. אמרו שההתנסחות לא מתאימה לדרכי ואכן צודקים, זו לא דרכי. כיבדתי את רצונם. ולמרות זאת, היה חשוב לי להעביר את המסר. אוהב אתכם".

משירלי עודד לא נמסרה תגובה עד למועד פרסום הידיעה.