ועקנין, מרחב, עודד ודרי (צילומים: איתמר רותם, אלעד גרשגורן ועצמי)

צ'יקו ועקנין, תושב גבעת אולגה ואחד מהפעילים המרכזיים בשכונה, פנה היום בצהריים (6.2) אל אנשי השכונה בבקשה להציע את עצמם לועד שכונתי חדש שיוקם. במקביל, פנה ועקנין במסר לחברי האופוזיציה ופעילים מרכזיים וביקש מהם להתאחד ולא – ירים ידיים ויפסיק עם פעילותו.

ועקנין, נלחם מזה כשנה על נושאים שונים בשכונה. עם הזמן צבר אהדה ואף ביקורות מצד אנשים בעירייה על פועלו. ועקנין ידוע כמחובר מאוד אל הרחוב ונוהג לפרסם סרטוני וידאו בעמודו הפרטי ברשתות החברתיות.

ועקנין אמר היום: "הזמן דוחק, יש החלטות גורליות שצריך לקבל", אמר התושב. "חשוב לי שיתוף הפעולה של כולם. תושבי גבעת אולגה – אנחנו צריכים לבחור ועד חדש, חזק ובלי אינטרסים. לא רוצים עובדי עירייה בוועד. כל מי שיכול לתרום למען השכונה – שיגיב וירתם".

צ'יקו וקנין, מארגן ההפגנה (צילום: איתמר רותם)

ועקנין גילה כי הוא מקבל כל הזמן טלפונים מעיתונאים בבקשה לאינפורמציה, אך הוא מנוע בשלב זה מלהעביר אותם. בנוסף, פנה אישית בסרטון שפרסם אל חברי מועצה ופעילים מרכזיים בעיר וביקש כי יתאחדו.

ועקנין: "יניב דרי, אורלי יחזקאל, אוהד מרחב, שירלי עודד וקרנית קעטבי – אני מבקש מכם, שימו את האגו בצד, הגיע הזמן לאחד כוחות. הגיע הזמן למען התושבים וביטחונם.

"יש פה דור חדש ולוחם שיכול לעשות דברים גדולים. אחדו כוחות, אנחנו מאמינים בכם – אבל ביחד ולא לחוד. כל אחד יכול להביא משהו לטובת חדרה – אולגה, בית אליעזר, כל העיר. בואו נעשה מהלך ונעשה בדרך הנכונה".