ה"כתבה" הפיקטיבית שהופצה על בן חיים | צילום מסך
פחות משבוע לפני הבחירות והשמועות הלא מבוססות כלפי מועמד זה או אחר ממשיכות לרוץ ברשתות החברתיות. אתמול  זה היה תורו של ניר בן-חיים ,העומד בראש רשימת "העיר של כולנו" שמצא את עצמו ב"כתבה" ששופצה בפוטושופ על מנת שתיראה ככתבה רשמית שפורסמה  ובתוכנה הוא מודיע על פרישה מהמרוץ למועצת העיר. ה"כתבה" לוותה בהודעות של מקבילות של "רונית וייסמן" פרופיל פיקטיבי בפייסבוק התוקף את ניר בן חיים.

ממטה הבחירות של העיר של כולנו נמסר: ימים בודדים לפני הבחירות החלה מתקפת רשת אנונימית כנגד יו''ר סיעת ''העיר של כולנו'' ניר בן חיים, המתמודד למועצת העיר חדרה. במתקפת ענק ברשתות החברתיות, הפיצו פרופילים מזויפים ואנשים שהסתתרו תחת חשבונות פייסבוק פיקטיביים, הודעות בקבוצות הפייסבוק השונות בחדרה על כך שניר בן חיים, פרש מהתמודדותו למועצת העיר. מה שכמובן לא היה ולא נברא.

פרופיל מזוייף התוקף את ניר | צילום מסך

עפ''י ההערכה, מאחורי מתקפת הרשת המתוזמנת, עומדים גורמים פוליטיים בחדרה, אשר חוששים מהסחף האדיר שיש בחדרה לסיעת ''העיר של כולנו'' והעומד בראשה ניר בן חיים, אשר מסתמנת כהפתעת הבחירות בחדרה. מדובר באנשים פוליטיים מוכרים בחדרה החוששים מכוחו העולה של ניר בן חיים ומההמוני תושבי חדרה שיצביעו לסיעה החברתית הגדולה בשלישי הקרוב. צר לנו שיש מי שבוחר להשמיץ ולעשות שימוש בחשבונות מזויפים כדי לנסות לגרוף קולות - לא נרד לרמה הזאת, את התשובה שלנו ניתן בקלפי עם הרבה פתקים של ''כן'' בשלישי הבא''.