הכתבה פורסמה לראשונה ב ynet.

הטלפונים הניידים שלנו כיום מתוחכמים במיוחד ונועדו, בין היתר, לאפשר לנו לצלם תמונות סלפי מחמיאות. כל עוד אנחנו לא חייבים להתעטש באמצע.

זוג צעירים מאירלנד שמטייל בחודשיים האחרונים בקנדה ובאירופה למד בטעות את הנושא מקרוב, והפך לוויראלי מסיבות די ברורות. מיטשל פלאן ואריקה גומוס רצו להשקיע בסלפי שלהם מול בניין הפרלמנט של הונגריה, והחליטו לצלם את התמונה עם אפקט פנורמה, שבו הם צריכים לנסות לזוז כמה שפחות לכמה שניות בזמן שמזיזים את המצלמה מצד לצד, כדי שיהיה אפשר להכניס יותר נוף לפריים.

הסלפי שהשתבש. צילום: imagur

הבעיה היא שלפעמים לטבע יש רצונות משלו, ודווקא בעת צילום הסלפי המיוחל, שבו כאמור כדאי שלא לזוז אם לא רוצים לצאת שיתפקשש, אריקה לא הצליחה להתאפק - והתעטשה. התוצאה: צעיר מחויך לצד מפלצת דו-ראשית עם פנים מחויכות ופנים מבעיתות, על רקע נוף תיירותי פסטורלי.

״לאחר אישורה של אריקה״, מיטשל העלה שלשום את התמונה לאינסטגרם ולרשת Imgur ובתוך יממה התמונה הגיעה לחצי מיליון צפיות ב-Imgur. ״אריקה ואני צילמנו כבר כמה סלפי רחבים כאלה כמעט בכל עיר שביקרנו בה", סיפר מיטשל לאתר Irish Examiner. "היו לנו תקלות, אבל אף פעם לא משהו כזה. כשראינו את זה כשרק צילמנו בכינו מצחוק".